Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

10 lat temu Iskra zgasła w Częstochowie - VIDEO

 
19 grudnia 2007 roku to data, która z pewnością zapisała się w historii nie tylko częstochowskiej, ale także polskiej siatkówki. Tego dnia, bowiem do Hali Polonia zawitała naszpikowana gwiazdami rosyjska Iskra Odincowo, która w starciu z AZS-em Częstochowa miała przypieczętować awans do 1/8 finału rozgrywek Pucharu CEV. Giba, Abramov, Kuleszov, Verbov, Shoeps i spółka po gładkim zwycięstwie 3:0 w pierwszym starciu byli bardzo pewni swego, ale nie wiedzieli, że w rewanżu przyjdzie im doświadczyć prawdziwego piekła. Krystian Natoński wspólnie z ówczesnym szkoleniowcem akademików, Radosławem Panasem wybrał się w sentymentalną podróż do tamtych wydarzeń.

 


Media Fon
 
Data pliku video: 2017-12-19, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat częstochowski - powiat północnej części województwa śląskiego z siedzibą w Częstochowie leżącej poza jego terytorium. W skład powiatu wchodzi 16 gmin: Blachownia, Koniecpol, Dąbrowa Zielona, Janów, Kamienica Polska, Kłomnice, Konopiska, Kruszyna, Lelów, Mstów, Mykanów, Olsztyn, Poczesna, Przyrów, Rędziny i Starcza.
Powiat częstochowski zajmuje powierzczhnię 1521 km² stanowiąc największy powiat województwa śląskiego. Ok 28,6% tej powierzchni stanowią zwarte kompleksy leśne.

Z racji braku dużych zakładów, przemysł tego regionu jest słabo rozwiniety i opiera sie głównie na rodzimych podmiotach gospodarczych - np: Koniecpolskie Zakłady Płyt Pilśniowych S.A., P.P.H.U. „Ceramika Łęg” w Kruszynie czy Cementownia „Rudniki” S.A.

Powiat częstochowski leży na szlaku dróg krajowych nr: 1, 46 i 91 oraz linii kolejowej 001 łączącej Katowice z Warszawą Centralną.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola