Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Centralna Liga Juniorów. Adrian Dąbrowski, chłopak z Mazowsza, który w wieku 15 lat wybrał Ruch, kapitan drużyny i... student

Data publikacji: 2018-11-07, Data modyfikacji: 2018-11-07
A A AWydrukDrukuj  
 
Adrian Dąbrowski urodził się 4 stycznia 2000 roku. Jest najmłodszym z czwórki rodzeństwa. Jego trzej, starsi bracia po dziś dzień związani są z piłką nożną. – Najstarszy jest prezesem A-klasowego klubu w Wyśmierzycach, ale też tam gra, podobnie jak drugi z braci. Trzeci natomiast wybrał jeden z czwartoligowych klubów na Mazowszu – mówi z uśmiechem Adrian. Nic dziwnego, że los chciał, by najmłodszy z braci Dąbrowskich także związał swoje życie z futbolem. Obecnie jest piłkarzem Ruchu Chorzów, jednym z kapitanów drużyny, występującej w Centralnej Lidze Juniorów. 18-latek przeszedł jednak długą drogę, czasami pełną wyrzeczeń, by znaleźć się w tym miejscu, w którym jest obecnie.

Pełna treść wiadomości na: czestochowa.naszemiasto.pl/artykul/centralna-liga-juniorow-adrian-dabrowski-chlopak-z-mazowsza,4872600,artgal,t,id,tm.html?kategoria=3
czestochowa.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: czestochowa.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat częstochowski - powiat północnej części województwa śląskiego z siedzibą w Częstochowie leżącej poza jego terytorium. W skład powiatu wchodzi 16 gmin: Blachownia, Koniecpol, Dąbrowa Zielona, Janów, Kamienica Polska, Kłomnice, Konopiska, Kruszyna, Lelów, Mstów, Mykanów, Olsztyn, Poczesna, Przyrów, Rędziny i Starcza.
Powiat częstochowski zajmuje powierzczhnię 1521 km² stanowiąc największy powiat województwa śląskiego. Ok 28,6% tej powierzchni stanowią zwarte kompleksy leśne.

Z racji braku dużych zakładów, przemysł tego regionu jest słabo rozwiniety i opiera sie głównie na rodzimych podmiotach gospodarczych - np: Koniecpolskie Zakłady Płyt Pilśniowych S.A., P.P.H.U. „Ceramika Łęg” w Kruszynie czy Cementownia „Rudniki” S.A.

Powiat częstochowski leży na szlaku dróg krajowych nr: 1, 46 i 91 oraz linii kolejowej 001 łączącej Katowice z Warszawą Centralną.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola