Belka
Wtorek, 28 Czerwca 2022   imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Częstochowa, Czarna Madonna - piękna pieśń maryjna

 
Jedna z najpiękniejszych pieśni maryjnych: "Czarna madonna" w wykonaniu Paulina O. Mariusza Małkińskiego - "szofera Matki Bożej" jak sam siebie nazywa, a to w związku z tym, że podczas peregrynacji kopii Cudownego Obrazu to on kieruje pojazdem, w którym Cudowny Obraz jest przewożony. Pieśń opublikowano za zgodą O. Mariusza. Natomiast film został nagrany podczas pobytu w Sanktuarium Matki Bożej w Częstochowie w lipcu 2013 r. Udało się wówczas dokładnie sfilmować Cudowny Obraz, gdyż był to powszedni dzień i nie było ogromnej ilości pielgrzymów. Miłego słuchania i oglądania !

 


Kris551000
 
Data pliku video: 2014-02-23, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat częstochowski - powiat północnej części województwa śląskiego z siedzibą w Częstochowie leżącej poza jego terytorium. W skład powiatu wchodzi 16 gmin: Blachownia, Koniecpol, Dąbrowa Zielona, Janów, Kamienica Polska, Kłomnice, Konopiska, Kruszyna, Lelów, Mstów, Mykanów, Olsztyn, Poczesna, Przyrów, Rędziny i Starcza.
Powiat częstochowski zajmuje powierzczhnię 1521 km² stanowiąc największy powiat województwa śląskiego. Ok 28,6% tej powierzchni stanowią zwarte kompleksy leśne.

Z racji braku dużych zakładów, przemysł tego regionu jest słabo rozwiniety i opiera sie głównie na rodzimych podmiotach gospodarczych - np: Koniecpolskie Zakłady Płyt Pilśniowych S.A., P.P.H.U. „Ceramika Łęg” w Kruszynie czy Cementownia „Rudniki” S.A.

Powiat częstochowski leży na szlaku dróg krajowych nr: 1, 46 i 91 oraz linii kolejowej 001 łączącej Katowice z Warszawą Centralną.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola