Belka
Niedziela, 21 Kwietnia 2019   imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Częstochowa - Nefre.wmv

 
"Częstochowa" Tu jest mój dom, ja mówię - tu jest mój dom. Tutaj mam to co chcę i nie muszę ruszać się stąd. Moje miasto, tutaj płonie światło, tutaj się urodziłem , już nie mogę zasnąć. Moje miasto, na nie spada jasność, teraz daje znak, widzę nowy świat. Moje miasto, tutaj płonie światło, tutaj się urodziłem , już nie mogę zasnąć. Moje miasto, na nie spada jasność, teraz daje znak, widzę nowy świat. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Nie będę zaprzeczał - jestem normalnym człowiekiem - Twoim bratem. Mój dom jest moim światem, mój dom jest moim miastem. Tak samo jak za światłem, które daje mi wiarę, ona daje mi siłę i talent. To nieważne , że całe życie tu stoję, ja kocham Częstochowę - miasto moje. Moje miasto, tutaj płonie światło, tutaj się urodziłem , już nie mogę zasnąć. Moje miasto, na nie spada jasność, teraz daje znak, widzę nowy świat. Moje miasto, tutaj płonie światło, tutaj się urodziłem , już nie mogę zasnąć. Moje miasto, na nie spada jasność, teraz daje znak, widzę nowy świat. Bracie, siostro! Czujcie się u mnie jak u siebie. Zrobię wszystko abyście się tutaj czuli jak najlepiej. Jesteś gościem - mój dom jest Twoim domem. Zaproszę Cię na party z mikrofonem w dobrym stylu - full reggae z winylu - poczujesz to wśród dymu i promilów. Pozytywnie płynie muza wśród gości. Właśnie teraz miasto tonie w miłości. Moje miasto, tutaj płonie światło, tutaj się urodziłem , już nie mogę zasnąć. Moje miasto, na nie spada jasność, teraz daje znak, widzę nowy świat. Moje miasto, tutaj płonie światło, tutaj się urodziłem , już nie mogę zasnąć. Moje miasto, na nie spada jasność, teraz daje znak, widzę nowy świat. Częstochowa - jedna linia tramwajowa, Częstochowa - od Północy do Rakowa, Częstochowa - słynna aleja frytkowa, Częstochowa - to moje miasto. Częstochowa - jedna linia tramwajowa, Częstochowa - od Północy do Rakowa, Częstochowa - słynna aleja frytkowa, Częstochowa - to moje miasto.

 


horyzont2009r
 
Data pliku video: 2010-06-15, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat częstochowski - powiat północnej części województwa śląskiego z siedzibą w Częstochowie leżącej poza jego terytorium. W skład powiatu wchodzi 16 gmin: Blachownia, Koniecpol, Dąbrowa Zielona, Janów, Kamienica Polska, Kłomnice, Konopiska, Kruszyna, Lelów, Mstów, Mykanów, Olsztyn, Poczesna, Przyrów, Rędziny i Starcza.
Powiat częstochowski zajmuje powierzczhnię 1521 km² stanowiąc największy powiat województwa śląskiego. Ok 28,6% tej powierzchni stanowią zwarte kompleksy leśne.

Z racji braku dużych zakładów, przemysł tego regionu jest słabo rozwiniety i opiera sie głównie na rodzimych podmiotach gospodarczych - np: Koniecpolskie Zakłady Płyt Pilśniowych S.A., P.P.H.U. „Ceramika Łęg” w Kruszynie czy Cementownia „Rudniki” S.A.

Powiat częstochowski leży na szlaku dróg krajowych nr: 1, 46 i 91 oraz linii kolejowej 001 łączącej Katowice z Warszawą Centralną.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola