Belka
Niedziela, 21 Kwietnia 2019   imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Częstochowianie zawsze gotowi

Data publikacji: 2018-12-07, Data modyfikacji: 2018-12-07
A A AWydrukDrukuj  
 
…by służyć pomocą. Dzięki szybkiej reakcji mieszkańców i anonimowym zgłoszeniom, policjantom udało się dotrzeć do podejrzanej o udział w pobiciu kobiety. Do zdarzenia doszło w nocy z 14 na 15 października br. w jednym z lokali gastronomicznych w Częstochowie. O wydarzeniu rozmawiamy z oficerem prasowym KMP, Martą Ladowską: [audio:http://fiat.fm/wp-content/uploads/2018/12/1zdarzenie_marta_ladowska_07_12_18.mp3] Policjanci apelują, by takie postawy były wzorem do naśladowania, dla innych osób, które w podobnych sytuacjach nie zawahają się pomóc policji: [audio:http://fiat.fm/wp-content/uploads/2018/12/2zdarzenie_marta_ladowska_07_02_18-1.mp3] Wizerunki osób poszukiwanych umieszczane są na stronie Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie. KF

Pełna treść wiadomości na: fiat.fm/?p=111267
radiofiat.com.pl, Źródło artykułu: radiofiat.com.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat częstochowski - powiat północnej części województwa śląskiego z siedzibą w Częstochowie leżącej poza jego terytorium. W skład powiatu wchodzi 16 gmin: Blachownia, Koniecpol, Dąbrowa Zielona, Janów, Kamienica Polska, Kłomnice, Konopiska, Kruszyna, Lelów, Mstów, Mykanów, Olsztyn, Poczesna, Przyrów, Rędziny i Starcza.
Powiat częstochowski zajmuje powierzczhnię 1521 km² stanowiąc największy powiat województwa śląskiego. Ok 28,6% tej powierzchni stanowią zwarte kompleksy leśne.

Z racji braku dużych zakładów, przemysł tego regionu jest słabo rozwiniety i opiera sie głównie na rodzimych podmiotach gospodarczych - np: Koniecpolskie Zakłady Płyt Pilśniowych S.A., P.P.H.U. „Ceramika Łęg” w Kruszynie czy Cementownia „Rudniki” S.A.

Powiat częstochowski leży na szlaku dróg krajowych nr: 1, 46 i 91 oraz linii kolejowej 001 łączącej Katowice z Warszawą Centralną.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola