Belka
Wtorek, 28 Czerwca 2022   imieniny: Florentyna, Leon, Ireneusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dlaczego w sklepach nie ma mleka Bebiko?

Data publikacji: 2012-02-29, Data modyfikacji: 2012-03-08
A A AWydrukDrukuj  
 
Dlaczego w sklepach nie ma mleka Bebiko?

W częstochowskich sklepach brakuje mleka Bebiko 3. Są trójki innych firm, ale rodzice nie chcą przestawiać na nie dzieci. Dlaczego maluchy nie mogą pić ulubionego mleka?

Podobne problemy mają rodzice w całej Polsce. Producent, Nutricia Polska informuje na swojej stronie, że dostawy zostały przerwane bo chwilowo brakuje jednego składnika do wyrobu mleka Bebiko Junior 3 i Bebiko Junior 3R. W czasie kiedy producent czekał na dostawę niezbędnego do produkcji surowca, dzieci wyjadły zapasy znajdujące się w hurtowniach i sklepach.  

Producent informuje, że surowiec został już dostarczony i niedługo ulubione mleko powinno pojawić się na sklepowych półkach. Ale nie był to jedyny problem Nutricii. Krotoszyński zakład produkujący mleka dla dzieci miał problemy z czystością mikrobiologiczną. Produkcję trzeba było przerwać i przeprowadzić dezynfekcję zakładu.

Joanna Skiba, Źródło artykułu: http://czestochowa.gazeta.pl/, Autor zdjęć: Joymaster
 
Komentarze
Beti   2012-03-08 09:44:44
Musiałam wrócić do 2 bo u mnie brak
wszędzie już szukałam..
 
Gość   2012-03-12 19:29:34
U nas w Łodzi to samo. Nigdzie nie ma 3 i 3R. Zauważyłam że 4 tez sie skonczyła
 
ola   2012-03-14 22:25:13
w KRAKOWIE również brak
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat częstochowski - powiat północnej części województwa śląskiego z siedzibą w Częstochowie leżącej poza jego terytorium. W skład powiatu wchodzi 16 gmin: Blachownia, Koniecpol, Dąbrowa Zielona, Janów, Kamienica Polska, Kłomnice, Konopiska, Kruszyna, Lelów, Mstów, Mykanów, Olsztyn, Poczesna, Przyrów, Rędziny i Starcza.
Powiat częstochowski zajmuje powierzczhnię 1521 km² stanowiąc największy powiat województwa śląskiego. Ok 28,6% tej powierzchni stanowią zwarte kompleksy leśne.

Z racji braku dużych zakładów, przemysł tego regionu jest słabo rozwiniety i opiera sie głównie na rodzimych podmiotach gospodarczych - np: Koniecpolskie Zakłady Płyt Pilśniowych S.A., P.P.H.U. „Ceramika Łęg” w Kruszynie czy Cementownia „Rudniki” S.A.

Powiat częstochowski leży na szlaku dróg krajowych nr: 1, 46 i 91 oraz linii kolejowej 001 łączącej Katowice z Warszawą Centralną.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola