Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Joanna. Johanna. Johanan"

Data publikacji: 2018-08-08, Data modyfikacji: 2018-08-09
A A AWydrukDrukuj  
 
„Joanna. Johanna. Johanan” – to tytuł spektaklu, który w środę 8 sierpnia  będzie można obejrzeć w Bibliotece Publicznej im. Wł. Biegańskiego w wykonaniu Teatru Lalek „Małe Mi”. Mówi Irmina Młynarczyk: [audio:http://fiat.fm/wp-content/uploads/2018/08/joanna-spektakl.mp3] Autorem sztuki jest wielokrotnie nagradzana za dramaturgiczną twórczość dla młodych widzów Krystyna Chołoniewska. Spektakl prezentowany był w 2016 roku w ramach XXIV Europejskich Dni Dziedzictwa. Tekst sztuki był wyróżniony i opublikowany przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu. Zespół teatralny „Małe Mi” był wielokrotnie nagradzany na festiwalach teatralnych za wysoki poziom artystyczny, formę plastyczną i kontakt z widzami. PNP

Pełna treść wiadomości na: fiat.fm/?p=95907
radiofiat.com.pl, Źródło artykułu: radiofiat.com.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat częstochowski - powiat północnej części województwa śląskiego z siedzibą w Częstochowie leżącej poza jego terytorium. W skład powiatu wchodzi 16 gmin: Blachownia, Koniecpol, Dąbrowa Zielona, Janów, Kamienica Polska, Kłomnice, Konopiska, Kruszyna, Lelów, Mstów, Mykanów, Olsztyn, Poczesna, Przyrów, Rędziny i Starcza.
Powiat częstochowski zajmuje powierzczhnię 1521 km² stanowiąc największy powiat województwa śląskiego. Ok 28,6% tej powierzchni stanowią zwarte kompleksy leśne.

Z racji braku dużych zakładów, przemysł tego regionu jest słabo rozwiniety i opiera sie głównie na rodzimych podmiotach gospodarczych - np: Koniecpolskie Zakłady Płyt Pilśniowych S.A., P.P.H.U. „Ceramika Łęg” w Kruszynie czy Cementownia „Rudniki” S.A.

Powiat częstochowski leży na szlaku dróg krajowych nr: 1, 46 i 91 oraz linii kolejowej 001 łączącej Katowice z Warszawą Centralną.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola