Belka
Piątek, 19 Października 2018   imieniny: Piotra, Michała, Ziemowita
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kawiarenka dla seniora coraz popularniejsza

Data publikacji: 2018-08-06, Data modyfikacji: 2018-08-06
A A AWydrukDrukuj  
 
W ciągu ostatnich kilku miesięcy przybyło w Częstochowie inicjatyw kierowanych  do seniorów, dzięki którym mogą oni nie tylko rozwijać swoje pasje ale także miło spędzić czas. Coraz większą popularnością cieszy się akcja ,,Kawiarenka dla Seniora”. Do tej pory w jej ramach wydano już ok. 1200 kuponów. Jest to rekordowy wynik w porównaniu do lat poprzednich. Mówi rzeczniczka Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Olga Dargiel: [audio:http://fiat.fm/wp-content/uploads/2018/08/kawiarenka-seniora.mp3] Aby wziąć udział w akcji nie są wymagane żadne formalności – należy jedynie pobrać kupon do wybranego lokalu, w jednym z wyznaczonych punktów. Jedyny warunek – trzeba być częstochowianką/częstochowianinem i mieć ukończone 60 lat. Do akcji można dołączyć w dowolnym momencie. Zainteresowani przedstawiciele kawiarni, klubów i restauracji, mogą kontaktować się z pracownikami Sekcji Pracy Środowiskowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, ul. Kilińskiego 13, pokój nr 3, tel. 34 322 40 79. PNP

Pełna treść wiadomości na: fiat.fm/?p=95607
radiofiat.com.pl, Źródło artykułu: radiofiat.com.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat częstochowski - powiat północnej części województwa śląskiego z siedzibą w Częstochowie leżącej poza jego terytorium. W skład powiatu wchodzi 16 gmin: Blachownia, Koniecpol, Dąbrowa Zielona, Janów, Kamienica Polska, Kłomnice, Konopiska, Kruszyna, Lelów, Mstów, Mykanów, Olsztyn, Poczesna, Przyrów, Rędziny i Starcza.
Powiat częstochowski zajmuje powierzczhnię 1521 km² stanowiąc największy powiat województwa śląskiego. Ok 28,6% tej powierzchni stanowią zwarte kompleksy leśne.

Z racji braku dużych zakładów, przemysł tego regionu jest słabo rozwiniety i opiera sie głównie na rodzimych podmiotach gospodarczych - np: Koniecpolskie Zakłady Płyt Pilśniowych S.A., P.P.H.U. „Ceramika Łęg” w Kruszynie czy Cementownia „Rudniki” S.A.

Powiat częstochowski leży na szlaku dróg krajowych nr: 1, 46 i 91 oraz linii kolejowej 001 łączącej Katowice z Warszawą Centralną.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola