Kino na leżakach już dziś w Częstochowie Zobacz repertuar - Miejski serwis informacyjny: Częstochowa, Blachownia, Dąbrowa Zielona, Janów, Kamienica Polska
Belka
Poniedziałek, 20 Sierpnia 2018   imieniny: Sabina, Sobiesław, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kino na leżakach już dziś w Częstochowie Zobacz repertuar

Data publikacji: 2018-08-10, Data modyfikacji: 2018-08-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Kino na Leżakach! Bezpłatna projekcja filmu WKRĘCENI już w piątek, 10.08.2018r. o godz. 21:15! Już w najbliższy piątek, 10 sierpnia 2018 r. plac przy ul. Piastowskiej 225 (parking siłowni Calypso) zmieni się nie do poznania, a to za sprawą bezpłatnej plenerowej projekcji filmu „Wkręceni”. Na ekranie pojawią się m.in. Piotr Adamczyk, Bartosz Opania, Paweł Domagała, Krzysztof Stelmaszyk, Dominika Kluźniak, Kacper Kuszewski, Kamilla Baar oraz Monika Krzywkowska.

Pełna treść wiadomości na: czestochowa.naszemiasto.pl/artykul/kino-na-lezakach-juz-dzis-w-czestochowie-zobacz-repertuar,4759221,artgal,t,id,tm.html?kategoria=1
czestochowa.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: czestochowa.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat częstochowski - powiat północnej części województwa śląskiego z siedzibą w Częstochowie leżącej poza jego terytorium. W skład powiatu wchodzi 16 gmin: Blachownia, Koniecpol, Dąbrowa Zielona, Janów, Kamienica Polska, Kłomnice, Konopiska, Kruszyna, Lelów, Mstów, Mykanów, Olsztyn, Poczesna, Przyrów, Rędziny i Starcza.
Powiat częstochowski zajmuje powierzczhnię 1521 km² stanowiąc największy powiat województwa śląskiego. Ok 28,6% tej powierzchni stanowią zwarte kompleksy leśne.

Z racji braku dużych zakładów, przemysł tego regionu jest słabo rozwiniety i opiera sie głównie na rodzimych podmiotach gospodarczych - np: Koniecpolskie Zakłady Płyt Pilśniowych S.A., P.P.H.U. „Ceramika Łęg” w Kruszynie czy Cementownia „Rudniki” S.A.

Powiat częstochowski leży na szlaku dróg krajowych nr: 1, 46 i 91 oraz linii kolejowej 001 łączącej Katowice z Warszawą Centralną.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola