Belka
Środa, 24 Kwietnia 2019   imieniny: Aleks, Grzegorz, Aleksander
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kostka Rubika i inne atrakcje w MDK

Data publikacji: 2018-09-14, Data modyfikacji: 2018-09-15
A A AWydrukDrukuj  
 
W Miejskim Domu Kultury odbywają się na co dzień zajęcia plastyczne, muzyczne czy teatralne, jednak w najbliższym czasie w tej instytucji zostanie zorganizowany Puchar Polski w układaniu kostki Rubika! Na to wydarzenie zaprasza dyrektor MDK w Częstochowie, Paweł Musiał: [audio:http://fiat.fm/wp-content/uploads/2018/09/1MDK_MUSIAL_14_09_2018.mp3] To już jutro i w niedzielę, a na 29 września do Miejskiego Domu Kultury Paweł Musiał zaprasza wszystkich sympatyków sagi „Gwiezdne wojny”: [audio:http://fiat.fm/wp-content/uploads/2018/09/2MDK_MUSIAL_14_09_2018.mp3] Paweł Musiał przedstawia również ofertę tradycyjnych zajęć, które Miejski Dom Kultury prowadzi w ciągu roku szkolnego: [audio:http://fiat.fm/wp-content/uploads/2018/09/3MDK_MUSIAL_14_09_2018-1.mp3] Jak słyszeliśmy, koniecznie trzeba odwiedzić Miejski Dom Kultury w Częstochowie. Najbliższa okazja już jutro – Puchar Polski w układaniu kostki Rubika. Polecamy! Maciej Orman

Pełna treść wiadomości na: fiat.fm/?p=100635
radiofiat.com.pl, Źródło artykułu: radiofiat.com.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat częstochowski - powiat północnej części województwa śląskiego z siedzibą w Częstochowie leżącej poza jego terytorium. W skład powiatu wchodzi 16 gmin: Blachownia, Koniecpol, Dąbrowa Zielona, Janów, Kamienica Polska, Kłomnice, Konopiska, Kruszyna, Lelów, Mstów, Mykanów, Olsztyn, Poczesna, Przyrów, Rędziny i Starcza.
Powiat częstochowski zajmuje powierzczhnię 1521 km² stanowiąc największy powiat województwa śląskiego. Ok 28,6% tej powierzchni stanowią zwarte kompleksy leśne.

Z racji braku dużych zakładów, przemysł tego regionu jest słabo rozwiniety i opiera sie głównie na rodzimych podmiotach gospodarczych - np: Koniecpolskie Zakłady Płyt Pilśniowych S.A., P.P.H.U. „Ceramika Łęg” w Kruszynie czy Cementownia „Rudniki” S.A.

Powiat częstochowski leży na szlaku dróg krajowych nr: 1, 46 i 91 oraz linii kolejowej 001 łączącej Katowice z Warszawą Centralną.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola