Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Odbudujmy legendę - AZS zwraca się do kibiców

Data publikacji: 2018-08-03, Data modyfikacji: 2018-08-03
A A AWydrukDrukuj  
 
AZS Częstochowa od dłuższego czasu zmaga się z problemami finansowymi, a jego przedstawiciele mówią, że funkcjonują w ciągłej niepewności i braku stabilizacji. Wpływa to negatywnie na nastroje przed zbliżającym się sezonem i martwi kibiców biało – zielonych. O trudnej sytuacji klubu jego przedstawiciele mówili na zorganizowanej w ubiegły piątek konferencji, nie ukrywając żalu wobec władz miasta. Sytuacja nadal jest patowa. Mówi prezes klubu Kmil Filipski: [audio:http://fiat.fm/wp-content/uploads/2018/08/1-apel-azs-do-kibicow.mp3] Sytuacja jest tym bardziej niepokojąca, że klub pod kierownictwem nowego zarządu odnosił sportowe sukcesy: [audio:http://fiat.fm/wp-content/uploads/2018/08/2-apel-azs-do-kibicow.mp3] W związku z trudną sytuacją przedstawiciele klubu zwrócili się z apelem do swoich fanów: „Nasz ukochany Klub – AZS Częstochowa znalazł się na zakręcie. Porozumienie dotyczące spłaty zaległości Klubu wobec miasta nadal nie zostało podpisane, w związku z czym Klub zobligowany jest do zwrotu miastu 300 tysięcy złotych, by móc wziąć udział w przetargu miejskim i wystartować w nowym sezonie. Poprzez portal fans4club zwróciliśmy się z prośbą o pomoc do naszych kibiców i sympatyków siatkówki, bo w tym momencie Klub potrzebuje ich wsparcia bardziej niż kiedykolwiek. Z tą prośbą zwracamy się również do Państwa, wierząc, że siatkarska legenda AZSu, sukcesy na arenach międzynarodowych, ale też wkład Klubu w wychowanie i rozwój wielu Gwiazd polskiej siatkówki, nie zostanie Państwu obojętny. Jeśli istnieje taka możliwość, serdecznie prosimy o pomoc i udostępnienie naszego posta lub linku do akcji na Państwa profilach w mediach społecznościowych” – czytamy w oficjalnym stanowisku klubu. Poniżej podajemy link do akcji: Odbudujmy legendę PNP

Pełna treść wiadomości na: fiat.fm/?p=95167
radiofiat.com.pl, Źródło artykułu: radiofiat.com.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat częstochowski - powiat północnej części województwa śląskiego z siedzibą w Częstochowie leżącej poza jego terytorium. W skład powiatu wchodzi 16 gmin: Blachownia, Koniecpol, Dąbrowa Zielona, Janów, Kamienica Polska, Kłomnice, Konopiska, Kruszyna, Lelów, Mstów, Mykanów, Olsztyn, Poczesna, Przyrów, Rędziny i Starcza.
Powiat częstochowski zajmuje powierzczhnię 1521 km² stanowiąc największy powiat województwa śląskiego. Ok 28,6% tej powierzchni stanowią zwarte kompleksy leśne.

Z racji braku dużych zakładów, przemysł tego regionu jest słabo rozwiniety i opiera sie głównie na rodzimych podmiotach gospodarczych - np: Koniecpolskie Zakłady Płyt Pilśniowych S.A., P.P.H.U. „Ceramika Łęg” w Kruszynie czy Cementownia „Rudniki” S.A.

Powiat częstochowski leży na szlaku dróg krajowych nr: 1, 46 i 91 oraz linii kolejowej 001 łączącej Katowice z Warszawą Centralną.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola