Belka
Środa, 14 Listopada 2018   imieniny: Laura, Emil, Wawrzyniec
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rusza projekt "Centrum dzwoni"

Data publikacji: 2018-10-29, Data modyfikacji: 2018-10-31
A A AWydrukDrukuj  
 
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Częstochowie realizuje projekt: „Centrum Dzwoni”. Projekt skierowany jest do osób z niepełnosprawnością. To już II edycja działania Centrum Doradztwa Zawodowego w tym zakresie. Mówi trenerka pracy Malwina Smolińska: [audio:http://fiat.fm/wp-content/uploads/2018/10/centrum-dzwoni.mp3] Projekt przeznaczony jest dla osób z niepełnosprawnością w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym: głównie dla osób z niepełnosprawnością intelektualną i chorobami psychicznymi w wieku 18-55 lat z terenu gminy i miasta Częstochowa, a także z powiatów: częstochowskiego, lublinieckiego, myszkowskiego i kłobuckiego. PNP

Pełna treść wiadomości na: fiat.fm/?p=106516
radiofiat.com.pl, Źródło artykułu: radiofiat.com.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat częstochowski - powiat północnej części województwa śląskiego z siedzibą w Częstochowie leżącej poza jego terytorium. W skład powiatu wchodzi 16 gmin: Blachownia, Koniecpol, Dąbrowa Zielona, Janów, Kamienica Polska, Kłomnice, Konopiska, Kruszyna, Lelów, Mstów, Mykanów, Olsztyn, Poczesna, Przyrów, Rędziny i Starcza.
Powiat częstochowski zajmuje powierzczhnię 1521 km² stanowiąc największy powiat województwa śląskiego. Ok 28,6% tej powierzchni stanowią zwarte kompleksy leśne.

Z racji braku dużych zakładów, przemysł tego regionu jest słabo rozwiniety i opiera sie głównie na rodzimych podmiotach gospodarczych - np: Koniecpolskie Zakłady Płyt Pilśniowych S.A., P.P.H.U. „Ceramika Łęg” w Kruszynie czy Cementownia „Rudniki” S.A.

Powiat częstochowski leży na szlaku dróg krajowych nr: 1, 46 i 91 oraz linii kolejowej 001 łączącej Katowice z Warszawą Centralną.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola