Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Ruszyła 3. tura zapisów do Szkółki Łyżwiarskiej

Data publikacji: 2019-01-11, Data modyfikacji: 2019-01-12
A A AWydrukDrukuj  
 
W związku z dużym zainteresowaniem, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie ogłasza zapisy na dodatkową 3. turę Szkółki Łyżwiarskiej dla dzieci w wieku 6-12 lat. Zajęcia obejmują naukę jazdy na łyżwach od podstaw oraz kontynuację nauki rozpoczętej w latach poprzednich. O dużej frekwencji częstochowian na lodowisku mówi pracownik MOSiR-u, Marcin Mazik: [audio:http://fiat.fm/wp-content/uploads/2019/01/1szkolka_lyzwiarska_marcin_mazik_11_01_19.mp3] Co należy zrobić, aby zapisać się na zajęcia? [audio:http://fiat.fm/wp-content/uploads/2019/01/2szkolka_lyzwiarska_marcin_mazik_11_01_19.mp3] Kurs prowadzony przez instruktorów łyżwiarstwa obejmuje 8 godzin zajęć. Zajęcia odbywać się będą w soboty i niedziele o godz. 8.00 (2 grupy) i 9.00 (2 grupy) na Sztucznym Lodowisku przy ul. Boya – Żeleńskiego 6/8. KF

Pełna treść wiadomości na: fiat.fm/?p=114733
radiofiat.com.pl, Źródło artykułu: radiofiat.com.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat częstochowski - powiat północnej części województwa śląskiego z siedzibą w Częstochowie leżącej poza jego terytorium. W skład powiatu wchodzi 16 gmin: Blachownia, Koniecpol, Dąbrowa Zielona, Janów, Kamienica Polska, Kłomnice, Konopiska, Kruszyna, Lelów, Mstów, Mykanów, Olsztyn, Poczesna, Przyrów, Rędziny i Starcza.
Powiat częstochowski zajmuje powierzczhnię 1521 km² stanowiąc największy powiat województwa śląskiego. Ok 28,6% tej powierzchni stanowią zwarte kompleksy leśne.

Z racji braku dużych zakładów, przemysł tego regionu jest słabo rozwiniety i opiera sie głównie na rodzimych podmiotach gospodarczych - np: Koniecpolskie Zakłady Płyt Pilśniowych S.A., P.P.H.U. „Ceramika Łęg” w Kruszynie czy Cementownia „Rudniki” S.A.

Powiat częstochowski leży na szlaku dróg krajowych nr: 1, 46 i 91 oraz linii kolejowej 001 łączącej Katowice z Warszawą Centralną.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola