Belka
Niedziela, 21 Kwietnia 2019   imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Seniorze, nie daj się oszukać!

Data publikacji: 2018-12-07, Data modyfikacji: 2018-12-07
A A AWydrukDrukuj  
 
To kampania społeczna podjęta przez policję, która ma na celu popularyzować wiedzę konsumencką wśród seniorów i ostrzegać ich przed nieuczciwymi praktykami niektórych przedsiębiorców. Kampania profilaktyczna potrwa do 31 stycznia 2019 roku. Zgodnie z założeniami akcji policjanci zajmujący się profilaktyką oraz dzielnicowi będą uczyć seniorów, jak nie dać się oszukać przez nieuczciwych przedsiębiorców oraz przestrzegać przed tymi, którzy zapraszają na pokazy, podczas których nakłaniają do zakupu oferowanych przez nich produktów. Rozmawiamy z oficerem prasowym KMP, Martą Ladowską: [audio:http://fiat.fm/wp-content/uploads/2018/12/1kampania_marta_ladowska_07_12_18.mp3] Co należy zrobić, jeżeli już ktoś da się namówić i podpisze taką umowę? [audio:http://fiat.fm/wp-content/uploads/2018/12/2kampania_marta_ladowska_07_12_18.mp3] Policjanci z częstochowskiego wydziału prewencji, odwiedzili już Centrum Aktywności Seniora. Na koniec spotkania wszyscy seniorzy otrzymali od mundurowych odblaskowe opaski. KF foto źródło: Komenda Miejska Policji w Częstochowie

Pełna treść wiadomości na: fiat.fm/?p=111262
radiofiat.com.pl, Źródło artykułu: radiofiat.com.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat częstochowski - powiat północnej części województwa śląskiego z siedzibą w Częstochowie leżącej poza jego terytorium. W skład powiatu wchodzi 16 gmin: Blachownia, Koniecpol, Dąbrowa Zielona, Janów, Kamienica Polska, Kłomnice, Konopiska, Kruszyna, Lelów, Mstów, Mykanów, Olsztyn, Poczesna, Przyrów, Rędziny i Starcza.
Powiat częstochowski zajmuje powierzczhnię 1521 km² stanowiąc największy powiat województwa śląskiego. Ok 28,6% tej powierzchni stanowią zwarte kompleksy leśne.

Z racji braku dużych zakładów, przemysł tego regionu jest słabo rozwiniety i opiera sie głównie na rodzimych podmiotach gospodarczych - np: Koniecpolskie Zakłady Płyt Pilśniowych S.A., P.P.H.U. „Ceramika Łęg” w Kruszynie czy Cementownia „Rudniki” S.A.

Powiat częstochowski leży na szlaku dróg krajowych nr: 1, 46 i 91 oraz linii kolejowej 001 łączącej Katowice z Warszawą Centralną.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola