Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Widzi dźwięki, słyszy obrazy - Krystyna Nowak wśród gości Jarosława Woszczyny

Data publikacji: 2018-08-08, Data modyfikacji: 2018-08-09
A A AWydrukDrukuj  
 
Ostatni w tym roku „Muzyczny punkt spotkań Jarosława Woszczyny” zaplanowany został na 9 sierpnia. Wśród śpiewających gości będzie Krystyna Nowak, na co dzień związana z Operą Nova w Bydgoszczy, ale – jak widać – nie zapominająca o rodzinnej Częstochowie: [audio:http://fiat.fm/wp-content/uploads/2018/08/Krystyna_Nowak_08_08_2018.mp3] Rozmawiała Aleksandra Mieczyńska Muzyczny Punkt Spotkań Jarosława Woszczyny w ramach projektu „Aleje – tu się dzieje!”, 9 sierpnia, plac Biegańskiego, godz. 19.00.

Pełna treść wiadomości na: fiat.fm/?p=95879
radiofiat.com.pl, Źródło artykułu: radiofiat.com.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat częstochowski - powiat północnej części województwa śląskiego z siedzibą w Częstochowie leżącej poza jego terytorium. W skład powiatu wchodzi 16 gmin: Blachownia, Koniecpol, Dąbrowa Zielona, Janów, Kamienica Polska, Kłomnice, Konopiska, Kruszyna, Lelów, Mstów, Mykanów, Olsztyn, Poczesna, Przyrów, Rędziny i Starcza.
Powiat częstochowski zajmuje powierzczhnię 1521 km² stanowiąc największy powiat województwa śląskiego. Ok 28,6% tej powierzchni stanowią zwarte kompleksy leśne.

Z racji braku dużych zakładów, przemysł tego regionu jest słabo rozwiniety i opiera sie głównie na rodzimych podmiotach gospodarczych - np: Koniecpolskie Zakłady Płyt Pilśniowych S.A., P.P.H.U. „Ceramika Łęg” w Kruszynie czy Cementownia „Rudniki” S.A.

Powiat częstochowski leży na szlaku dróg krajowych nr: 1, 46 i 91 oraz linii kolejowej 001 łączącej Katowice z Warszawą Centralną.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola