Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zadbaj o siebie zimą

Data publikacji: 2019-01-11, Data modyfikacji: 2019-01-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Do naszego miasta wydaje się na dobre zawitała już zimowa aura. Niezależnie od tego, czy lubimy tę porę roku, warto odpowiednio przygotować się do panujących warunków pogodowych. Dbanie o zdrowie oraz budowanie odporności i kondycji naszego ciała to ważny proces, na który składają się aktywność fizyczna, wypoczynek oraz dieta. Co zrobić, aby nie zaprzestać tych czynności zimową porą? Rozmawiamy z lekarzem rodzinnym, dr Renatą Cierpiał: [audio:http://fiat.fm/wp-content/uploads/2019/01/1profilaktyka_zima_renata_cierpial_11_01_19.mp3] Ważnym aspektem jest także właściwa pielęgnacja skóry i włosów. Mroźne powietrze, a także częste zmiany temperatury związane z przebywaniem w ciepłych pomieszczeniach, niekorzystnie odbijają się na kondycji naszej skóry. [audio:http://fiat.fm/wp-content/uploads/2019/01/2profilaktyka_zima_renata_cierpial_11_01_19.mp3] A jak dbać o organizm wewnątrz? [audio:http://fiat.fm/wp-content/uploads/2019/01/3profilaktyka_zima_renata_cierpial_11_01_19.mp3] Te proste zasady i czynności z pewnością pomogą nam w utrzymaniu dobrej kondycji psychofizycznej i właściwych pokładów energii. KF

Pełna treść wiadomości na: fiat.fm/?p=114752
radiofiat.com.pl, Źródło artykułu: radiofiat.com.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat częstochowski - powiat północnej części województwa śląskiego z siedzibą w Częstochowie leżącej poza jego terytorium. W skład powiatu wchodzi 16 gmin: Blachownia, Koniecpol, Dąbrowa Zielona, Janów, Kamienica Polska, Kłomnice, Konopiska, Kruszyna, Lelów, Mstów, Mykanów, Olsztyn, Poczesna, Przyrów, Rędziny i Starcza.
Powiat częstochowski zajmuje powierzczhnię 1521 km² stanowiąc największy powiat województwa śląskiego. Ok 28,6% tej powierzchni stanowią zwarte kompleksy leśne.

Z racji braku dużych zakładów, przemysł tego regionu jest słabo rozwiniety i opiera sie głównie na rodzimych podmiotach gospodarczych - np: Koniecpolskie Zakłady Płyt Pilśniowych S.A., P.P.H.U. „Ceramika Łęg” w Kruszynie czy Cementownia „Rudniki” S.A.

Powiat częstochowski leży na szlaku dróg krajowych nr: 1, 46 i 91 oraz linii kolejowej 001 łączącej Katowice z Warszawą Centralną.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola