Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zapal Znicz Pamięci

Data publikacji: 2018-10-26, Data modyfikacji: 2018-10-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Druhny i Druhowie, listopad to czas, kiedy wspominamy naszych najbliższych, który od nas odeszli. Wśród nich są także nasi instruktorzy. Pokażmy, że o nich pamiętamy! Przygotowaliśmy 20 sztuk specjalnych zniczy, które wspólnie zapalimy na grobach instruktorów, których już z nami nie ma. Odbierz znicz i wraz ze swoją jednostką wybierz się na grób wybranego instruktora. Zapraszamy po odbiór do Biura Komendy Hufca od poniedziałku do środy.   Na wszelkie pytania odpowie phm. Wojciech Misztela.  Artykuł Zapal Znicz Pamięci pochodzi z serwisu Hufiec ZHP Częstochowa.

Pełna treść wiadomości na: czestochowa.zhp.pl/?p=2264
czestochowa.zhp.pl, Źródło artykułu: czestochowa.zhp.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat częstochowski - powiat północnej części województwa śląskiego z siedzibą w Częstochowie leżącej poza jego terytorium. W skład powiatu wchodzi 16 gmin: Blachownia, Koniecpol, Dąbrowa Zielona, Janów, Kamienica Polska, Kłomnice, Konopiska, Kruszyna, Lelów, Mstów, Mykanów, Olsztyn, Poczesna, Przyrów, Rędziny i Starcza.
Powiat częstochowski zajmuje powierzczhnię 1521 km² stanowiąc największy powiat województwa śląskiego. Ok 28,6% tej powierzchni stanowią zwarte kompleksy leśne.

Z racji braku dużych zakładów, przemysł tego regionu jest słabo rozwiniety i opiera sie głównie na rodzimych podmiotach gospodarczych - np: Koniecpolskie Zakłady Płyt Pilśniowych S.A., P.P.H.U. „Ceramika Łęg” w Kruszynie czy Cementownia „Rudniki” S.A.

Powiat częstochowski leży na szlaku dróg krajowych nr: 1, 46 i 91 oraz linii kolejowej 001 łączącej Katowice z Warszawą Centralną.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola