Belka
Piątek, 19 Kwietnia 2019   imieniny: Adolf, Leon, Tymon
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Częstochowa Anja Rubik na Festiwalu Filmowym im. Braci Krzemińskich ZDJĘCIA

Data publikacji: 2018-10-11, Data modyfikacji: 2018-10-12
A A AWydrukDrukuj  
 
To już piąta edycja festiwalu. Jak zwykle nie zabraknie atrakcji. - Udział w festiwalu wezmą znane osoby ze świata kultury - mówi Krzysztof Kasprzak, filmowiec dokumentalista, jeden z organizatorów festiwalu. W 100 -lecie odzyskania niepodległości będą akcenty nawiązujące do tego wydarzenia. Już dzisiaj, w piątek, w Muzeum Częstochowskim, w Ratuszu, o godz. 18. zostanie otwarta wystawa „KinoPasje Częstochowy”.

Pełna treść wiadomości na: czestochowa.naszemiasto.pl/artykul/czestochowa-anja-rubik-na-festiwalu-filmowym-im-braci,4835757,artgal,t,id,tm.html?kategoria=1
czestochowa.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: czestochowa.naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat częstochowski - powiat północnej części województwa śląskiego z siedzibą w Częstochowie leżącej poza jego terytorium. W skład powiatu wchodzi 16 gmin: Blachownia, Koniecpol, Dąbrowa Zielona, Janów, Kamienica Polska, Kłomnice, Konopiska, Kruszyna, Lelów, Mstów, Mykanów, Olsztyn, Poczesna, Przyrów, Rędziny i Starcza.
Powiat częstochowski zajmuje powierzczhnię 1521 km² stanowiąc największy powiat województwa śląskiego. Ok 28,6% tej powierzchni stanowią zwarte kompleksy leśne.

Z racji braku dużych zakładów, przemysł tego regionu jest słabo rozwiniety i opiera sie głównie na rodzimych podmiotach gospodarczych - np: Koniecpolskie Zakłady Płyt Pilśniowych S.A., P.P.H.U. „Ceramika Łęg” w Kruszynie czy Cementownia „Rudniki” S.A.

Powiat częstochowski leży na szlaku dróg krajowych nr: 1, 46 i 91 oraz linii kolejowej 001 łączącej Katowice z Warszawą Centralną.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola