Belka
Niedziela, 21 Kwietnia 2019   imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wygraj "Pakiet Pielgrzyma" - wyjedź do Panamy

Data publikacji: 2018-11-30, Data modyfikacji: 2018-12-02
A A AWydrukDrukuj  
 
Radio Fiat wraz z TAURON Polska Energia S.A. zapraszają do udziału w wyjątkowym konkursie! Główną nagrodą w konkursie jest „Pakiet Pielgrzyma” uprawniający do wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży do Panamy w roku 2019. Konkurs trwać będzie na antenie Radia Fiat od 1 do 20 grudnia. Opierał się będzie na wiedzy uczestników. Od 1 do 17 grudnia w paśmie popołudniowym wyłoniony zostanie codziennie jeden półfinalista, 18 i 19 grudnia odbędą się półfinały a wielki finał 20 grudnia. Rozgrywka: Każdy z uczestników będzie musiał podać brakujące słowo w wypowiedzi papieży do młodych ludzi. Prezenter poda trzy odpowiedzi, z których tylko jedna będzie prawidłowa. W etapie pierwszym trzy prawidłowe odpowiedzi dają uczestnikowi przepustkę do półfinału. Codziennie taką nominację może otrzymać tylko jedna osoba. W etapie półfinałowym odpowiadają już osoby wyłonione w pierwszej części. Do każdej dzwonimy i zadajemy kolejne pytania na znanych już zasadach. Uczestnik odpowiada do pierwszego błędu, osoba z największą ilością prawidłowych odpowiedzi otrzymuje prawo uczestnictwa w Wielkim Finale. Półfinał I (18 grudnia) skupi osoby zwycięskie z dni 1-8 grudnia, w drugim zagrają osoby z konkursu w dniach 9-17 grudnia. W przypadku, gdyby osoby uzyskały jednakową liczbę punktów, zostanie zorganizowana dogrywka, również na powyższych zasadach. W finale wystąpią dwaj zwycięzcy rund półfinałowych, zasady rozgrywki nie ulegają zmianie.

Pełna treść wiadomości na: fiat.fm/?p=110385
radiofiat.com.pl, Źródło artykułu: radiofiat.com.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat częstochowski - powiat północnej części województwa śląskiego z siedzibą w Częstochowie leżącej poza jego terytorium. W skład powiatu wchodzi 16 gmin: Blachownia, Koniecpol, Dąbrowa Zielona, Janów, Kamienica Polska, Kłomnice, Konopiska, Kruszyna, Lelów, Mstów, Mykanów, Olsztyn, Poczesna, Przyrów, Rędziny i Starcza.
Powiat częstochowski zajmuje powierzczhnię 1521 km² stanowiąc największy powiat województwa śląskiego. Ok 28,6% tej powierzchni stanowią zwarte kompleksy leśne.

Z racji braku dużych zakładów, przemysł tego regionu jest słabo rozwiniety i opiera sie głównie na rodzimych podmiotach gospodarczych - np: Koniecpolskie Zakłady Płyt Pilśniowych S.A., P.P.H.U. „Ceramika Łęg” w Kruszynie czy Cementownia „Rudniki” S.A.

Powiat częstochowski leży na szlaku dróg krajowych nr: 1, 46 i 91 oraz linii kolejowej 001 łączącej Katowice z Warszawą Centralną.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola